OCHRANNÝ ŠTÍT ZORPLEX

Vyšší stupeň OCHRANY i POHODLÍ

Od května i ve verzi JUNIOR

Vyvinuli jsme prototyp ochranného obličejového štítu, který jsme po úspěšném otestování integrovanými záchrannými složkami a pracovníky různorodých sektorů služeb uvedli do sériové výroby. Štít je vyroben z jednotného materiálu, je funkční a cenově dostupný. Výhodou je i snadná údržba.

Vzhledem k poptávkám škol, školek a rodičů mladších žáků jsme vyvinuli i verzi ZORPLEX Junior, která je určena pro drobné dětské tváře.

Ochranný obličejový štít ZORPLEX je určen pro ochranu očí, nosu, úst a tváře před zasažením kapénkami virů, baktérií a jiných tekutin či aerosolů. Při použití s rouškou výrazně zvyšuje ochranu uživatele před nakažením.

Je určen pro pracovníky ve zdravotnictví a pro všechny osoby, které jsou v užším kontaktu s lidmi a hrozí jim vyšší riziko nákazy. Ochranný štít je vhodnou alternativou roušky například pro astmatiky a osoby, které trpí problémy dýchacích cest.

ZORPLEX

Nabízíme model ochraného obličejového štítu standardní velikosti pro dospělé a starší žáky či studenty. Všechny štíty dodáváme v precizně smontovaném a zkontrolovaném stavu.

ZORPLEX Junior

V reakci na zájem škol a rodičů o zabezpečení ochrany dětí jsme rozšířili nabídku o model určený pro drobnější dětské tváře žáků mateřských škol a prvního stupně základních škol. >>Proč používat štít v mateřské škole?
Image
Image
Image
Image
Image
Image

TECHNICKÉ ÚDAJE

Štít je vyroben z materiálu PET (polyethylen). Hledí má tloušťku 0,25 mm, čelenka 1,5 mm. Použitý materiál má atest pro přímý styk s potravinami. Uchycení čelenky je řešeno snímatelnou gumovou pruženkou, jejíž délku lze upravit.

Štít je pevný a odolný, zároveň pružný a přizpůsobivý. Lze jej používat opakovaně. Bližší informace o použití a údržbě jsou k dispozici ke stažení níže.

Verze JUNIOR je určena pro žáky mateřských škol a 1. stupně základních škol. Čelenka je zúžena o 20 mm a hledí je o 40 mm kratší. Pro nejmladší lze v případě potřeby délku hledí upravit nůžkami. 

UPOZORNĚNÍ

Výrobek v současné chvíli nemá atestaci Ministerstva zdravotnictví, ale byl prakticky testován v různých zdravotnických zařízeních včetně kompatibility použití s dalšími ochrannými pomůckami.

Je třeba brát v úvahu, že viry se přenáší i fyzickým kontaktem, například dotykem infikované ruky a sliznice úst či oka. Spolu s užíváním ochrany obličeje je tedy zároveň nezbytné dodržovat pravidla celkové hygieny.

Ve školních skupinách je rozhodnutí používat roušku, štít nebo pobývat ve třídě během vyučování zcela bez zakrytí nosu a úst v kompetenci učitele/ředitele daného školského zařízení.

ORIENTAČNÍ CENÍK

Image

DŮLEŽITÉ INFORMACE


  • Štíty dodáváme ve zkompletovaném stavu připravené k okamžitému použití
  • Vaše poptávky zadané prostřednictvím webového formuláře níže zpracováváme do 24 hodin.
  • Dodací lhůty se liší dle velikosti objednávky a stavu zásob (vzhledem k velkému zájmu v současnosti činí 10 - 21 dnů).
  • Platbu preferujeme předem na účet. Po dohodě můžeme zboží zaslat i na dobírku. U velkých objednávek firemních zákazníků řešíme i platbu na fakturu po dodání zboží.
  • Doprava není standardně zahrnuta v ceně. Obvykle řešíme dopravu prostřednictvím služby ZÁSILKOVNA. U velkých objednávek pak individuálně.
  • OBCÍM, ŠKOLÁM A ZDRAVOTNÍKŮM nabízíme při objednávkách nad 30 ks speciální zvýhodněné podmínky! K vyžádání prostřednictvím formuláře níže.

Máte zájem o ochranný štít ZORPLEX / ZORPLEX Junior?
Pošlete nám poptávku nebo zavolejte na: +420 220 980 442

Jméno a příjmení*
E-mail *
Telefon

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

Název firmy
IČO

Adresa

Ulice
Město
PSČ
Objednávám štíty PRO DOSPĚLÉ (počet KS)Zadejte počet ks
Pro školy máme zvýhodněnou cenovou nabídku
Jsme škola / školské zařízení
Objednávám štíty PRO DĚTI (počet KS)zadejte počet kusů
Doplňující zpráva
Odeslat zprávu
This image for Image Layouts addon

Spolupracujeme s portálem "Řízení školy"

Řízení školy je online webová aplikace určená pro ředitele a zřizovatele školských zařízení, výchovné poradce, metodiky prevence, pedagogy a v neposlední řadě rodiče žáků, kterým poskytuje praktické informace v oblasti řízení, vedení a provozu všech typů škol a školských zařízení.

Navštívit portál

Přečtěte si detaily o vzniku a vývoji tohoto projektu

Přečtěte si detaily o vzniku a vývoji tohoto projektu

MIFER s.r.o.

Sídlo:
Na Vypichu 6,
Praha 6
CZ 169 00
IČO: 45309761

 

Výroba:

U Ovčína 1289,
Hostivice–Břve
CZ 253 01

 

Kontakt:
tel.: +420 220 980 442
fax: +420 220 982 107
e-mail: mifer@mifer.cz
logo-mecaplast