Na PORSCHE srazu

Na PORSCHE srazu

Představili jsme naše modely PORSCHE 911 veřejnosti

V sobotu 5. září jsme se zúčastnili akce "Ferdinand Porsche Festival", který každoročně u příležitosti narození Ferdinanda Porsche (*1875, Vratislavice nad Nisou - Liberec) pořádá Porsche Classic Club ČR - nejstarší a nejpočetnější klub majitelů vozů Porsche v České republice. Akce se konala ve sportovním areálu Vesec u Liberce a proto, že Vratislavice jsou co by kamenem dohodil, součástí třídenního festivalu byla i prohlídka rodného domu tohoto geniálního automobilového konstruktéra vozů Porsche a VW.

Bylo nám obrovskou ctí, že jsme na této akci mohli představit svoje designové modely PORSCHE 911, získat zpětné vazby od účastníků a také první zájemce o jejich koupi. 

Image

Program byl opravdu pestrý

Na akci se sjely více než dvě stovky klasických i novodobých vozů Porsche a VW.

Někteří z majitelů poměřili výkon, technické schopnosti vozu a své řidičské dovednosti na závodním okruhu.

Krátkou zastávku zde udělali i majitelé Škodováckých "embéček", kteří téhož dne pořádali "spanilou jízdu". K vidění bylo více než 200 vozů mladoboleslavské značky.

Počasí akci přálo především v dopoledních hodinách. Po 14. hodině účastníky pomalu rozehnal déšť. I tak to byla velmi zdařilá akce, organizačně perfektně zajištěná a (jistě nejen) pro nás obrovský obohacující zážitek, ať už z pohledu na krásné vozy, tak díky příležitosti diskuse s jejich majiteli.

Image
Image
Image
Image
Tags