Pořadač na injekce

Pořadač na injekce

Vyvinuli jsme a vyrábíme pořadače na injekce pro usnadnění organizaci vakcinace

 

Na základě požadavku lékařů a sester organizujících očkování v nemocnicích a očkovacích centrech jsme vyvinulí jednoduchý a funkční produkt pro ukládání injekcí naplněných očkovací dávkou z ampule. Produkt otestovali ve vybraných nemocnicích. Nyní ho již sériově vyrábíme a dodáváme na trh.

Produkt má za cíl zjednodušit a urychlit přípravu a organizaci vakcinace v očkovacích centrech i v běžném provozu lékařských ordinací či nemocnic.

Je univerzálně použitelný pro veškeré dostupné vakcíny: jak pro jednorázové injekce, tak pro standardní injekční stříkačky.

Je dostupný ve variantě pro 6 nebo 10 dávek tak, vhodný pro všechny schválené vakcíny proti onemocnění Covid-19 na trhu.

Image

VARIANTY A BAREVNÁ PROVEDENÍ

Varianty:
  • pro 6 dávek v ampuli
  • pro 10 dávek v ampuli
Barevné provedení:
  • bílá lesklá (standardní provedení)
  • variantně průhledná, nebo černá

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Materiál:

Produkt je vyroben z materiálu HIPS vhodný pro použití ve zdravotnictví a potravinářství (atest pro přímý styk s potravinami, vysoká pevnost a houževnatost).
Je hygienický a lze jej snadno desinfikovat.

Technologie:

Produkt je vyroben technologií tepelného vakuového tváření (thermoforming).

Image

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

Lze vyrobit i produkt specifických parametrů dle zadání klienta či navrhnout a vyrobit doplňující produkt pro ještě snazší manipulaci a užití (např. ochranné stohovatelné víko, držák, tác apod.)

Tags